Autosritis

Taksi nuoma

Informacijos teiraukitės tel.: 860022543


Taksi automobilio nuoma

 


TAKSI AUTOMOBILIŲ IŠPERKAMOJI NUOMA !!!!!!!!!   SUSIKURK VERSLA PATS SU MŪSŲ PAGALBA !!!!!!!!

Parduodame išsimokėtinai visiškai paruoštus ir su visa šiuolaikinę GPS įranga, planšetiniais kopmiuteriais, radijo ryšio įranga, skaitikliais, visa būtina dokumentacija.
Užsakymai gaunami į planšetinį kompiuterį ( E -taksi)  arba per radijo stotelę 1424 užsakymų centras.  Yra keli užsakymų gavimo būdai, pasirinktinai, pagal jūsų pageidavimą.
Automobiliai Lietuvoje neeksploatuoti ir taksi veikloje nedirbę. Galimybė išsirinkti automobilio markę/modelį. Automobiliai parduodami su TA ir draudimu. Bendradarbiauname su daugeliu lizingo bendrovių. Finansavimas suteikiamas net neturint nuolatinio darbo, turint financinių įsipareigojimų, užskaitomos pajamos uždirbtos užsienyje.Nereikalaunama pajamas įrodančių dokumentų, užtenka pateikti tiesiog gaunamas preliminarias mėnesines pajamas. Nereikia pradinio įnašo.
Garantuojame didelį srautą užsakymų, gerą sistemingą veiklos funkcionalumą, automobilio priežiūrą.
Užsakymų centro numeris yra nuolat reklamuojamas (reklama ant viešojo transporto, didieji prekybos centrai, vaizdinė reklama, viešbučiai, svečių namai, užsieniečių info centrai.
Užsakymai 1 mėnesis 530LT (153,50EUR) užsakymus priimant per radijo stotelę arba  užsakymus gaunant per planšetini kompiuterį 2LT (0,58 EUR)
už priimtą ir įvykdytą užsakymą. Vadinasi mokate tik tada, kai dirbate.  Nuolat atliekamas vairuotojų monitoringas statistikos
tikslais, kiek gi galima užsidirbti ? Atėmus visas degalų išlaidas, lizingo kaštus, mokestį už užsakymus, valstybės nustaytus mokeščius lieka apie
3000-5000LT (868-1440 EUR) .    Susisiekite su mumis ir susikurkite sau darbo vietą su geru užmokeščiu. Info tel.: 860022543
Viską ką užsidirbsite tai Jūsų pinigai, mokėsite tik kasmėnesinės įmokas, kurios vidutiniškai sudaro apie 100-150 EUR už 2004m. automobilį.
Skaičiavimai pateikti preliminarūs. Susisiekite su mumis ir gaukite palankiausią pasiūlymą. Tel.: 860022543

rezervuoti