Autosritis

Padangų užsakymas internetu

Siūlome Jums garsiausių Europoje gamintojų atnaujintas padangas. Esant poreikiui galime pasiūlyti alternatyvas kainai ir išmatavimams. Mūsų padangos suteiks Jums saugumą, o mašinai stabilumą. Visoms padangoms suteikiama 12 mėn. garantija.

Įsigyti padangas galite ne tik mūsų prekybos vietose, bet ir internetu. Tai galite padaryti užpildę žemiau pateiktą užsakymo formą.

Įrašykite vardą, savo kontaktinį tel. numerį, adresą bei pašto indeksą prekių pristatymui ir kitą su užsakymu susijusią informaciją. Mes prekiaujame įvairiais padangų išmatavimais, todėl jei formoje nerasite pasirinkimui pateiktų, tačiau jums reikalingų išmatavimų ar markių, įrašykite pageidaujamus matmenis, gamintojo pav. tam skirtoje vietoje. Atskirais atvejais protektoriaus raštas arba gamintojas gali skirtis. Įsigytas prekes 14d laikotarpyje galite grąžinti atgal ir atgauti pinigus. Jeigu prekės buvo siunčiamos per siuntų tarnybą, tai siuntimo išlaidos nekompensuojamos. Taip pat jei klientas grąžindamas prekes siunčia jas per siuntų tarnybą šias išlaidas apmoka pats klientas arba jos yra išskaičiuojamos iš grąžinamų prekių apmokėtos sumos.


 

Laukus, pažymėtus *, būtina užpildyti.

*Jūsų vardas, pavardė
x x
Vardas Pavardė
*Telefono nr. *E-pašto adresas
x x
*Adresas *Miestas Pašto indeksas
x x
*Gamintojas *Matmenys Kitas matmuo
x x
*Užsakomas kiekis
x
Papildoma informacija
 x